KURUMSAL

BİZE DAİR

ERDAĞ METAL, metal  endüstri alanında faaliyet göstermek için 1988 yılında AHMET AKDAĞ tarafından yerli üretime katkıda bulunmak amacıyla kurulan firmamız hassas yaklaşımı ile genellikle özel işler yapmıştır. Uzun yıllardır yerli üretimin önemini ve değerini dış piyasa dahil her yerde gururla temsil etmektedir.

Zamanla genişleyen makine ve teçhizat aksamıyla sürekli gelişen teknolojiye ayak uydururken, imalatını birinci sınıf ve hızlı üretmek için gerekli hassasiyeti göstermeyi de ihmal etmemiştir.

İmalatçılıkta ve ticarette en önemli kazancın; güven, samimiyet, kanaat ve müşteri olduğunun bilincinde olan ERDAĞ METAL kaliteli duruşuyla uzun yıllardır piyasada yeri korumaya devam edecektir.

Referanslarımızda belirttiğimiz şirket ve markaların piyasadaki kalitesine uygun olarak, birinci sınıf işçiliğine dün önem verdiği gibi bugünde ailevi ve kurumsal yapısıyla en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Metal işleri sektöründe bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada birinci sınıf iş ve müşteri memnuniyetini önemseyerek, insanlık ve dünya için geçmişten bu yana geliştirilmiş yapı taşlarının üzerine ilave taşlar koymayı hedefleriz, bunun için tüm özverimiz ve var gücümüzle çalışmaktayız.

KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Müşteri beklentileri ve memnuniyetine yönelik sürekli iyileştirme, geliştirme, planlamak ve uygulamak için stratejiler belirlemenin benimsenmesi ve sürekli iyileşme sağlayacak şekilde çalışmayı taahhüt etmektedir.

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.
Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.
Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.
Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece ulaşılan hedefin kutsal olduğunu biliriz.
İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geri bildirimlerde bulunuruz.
Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

Çalışanlarımızı çevre konusunda bilinçlendirmek, çevrenin korunması, iyileştirilmesi ve kirliliğin önlenmesi ile yasal ve diğer şartlar ve mevzuata uygunluk sağlayabilmek için sürekli gelişmeyi taahhüt etmektedir.